Elisha and the Syrians copy 3

Джой була розлюченою, коли де-хто опублікував неприємне відео про неї, і вона знає ідеальний спосіб помститись - але чи варто їй це робити? Суперкнига переносить Джой, Кріса і Робіка на зустріч з пророком Єлисеєм. Стають свідками того, як сирійці намагаються захопити його, і що він робить після того, як захопив в полон їхню армію в Ізраїльському місті! Діти дізнаються, що милість може здійснити набагато більше, ніж помста.

УРОК 1 БОГ - ДЛЯ НАС

СуперІстина: Бог завжди зі мною.

СуперВірш "А той відказав: „Не бійся, бо ті, що з нами, бо ті, що з нами, численні́ші від тих, що з ними“." 2 Царів 6:16

УРОК 2 ДОБРОТА І МИЛІСТЬ ДЛЯ ВСІХ

СуперІстина: "Я покажу милість і доброту до всіх людей".

СуперВірш "А Я вам кажу: любіть ворогів своїх, Моліться за тих, хто вас переслідує! " Матвія 5:44

УРОК 3 ШУКАЙ БІЛЬШЕ БОГА

СуперІстина: Я буду більше шукати Бога.

СуперВірш "Нехай же буде на мені подвійний твій дух!" 2 Царів 2: 9б

Lazarus copy 3

Джой хоче переконати сором'язливу дівчинку поїхати у групову поїздку, але вона прибуває надто пізно, і вони обоє пропускають автобус. Чи може затримка і запізнення принести більше благословення? Суперкнига доставляє Джой, Кріса та Робіка до стародавнього Ізраїля, де Ісус дізнається, що Його друг Лазар дуже хворий. Замість того, щоб поспішити зцілити його, Ісус затримується - і коли Він нарешті прибуває, Лазар вже помер. Стають свідками того, як Ісус творить ще більше чудо, воскресивши його до життя! Діти дізнаються, що Божий час ідеальний. *Обов’язково подивіться відеоролик з сюжету Біблії для цього курсу, оскільки деякі зображення можуть бути надто інтенсивними для маленьких дітей. Скорочений варіант менш інтенсивний. Також перегляньте Біблійні Факти та Відео "Знамення".

УРОК 1 ЧАС З ІСУСОМ

СуперІстина: СуперІстина: Я проведу час з Ісусом.

СуперВірш "А потрібне одне. Марія ж обрала найкращу ча́стку, яка не відбереться від неї." Луки 10:42

УРОК 2 ЧЕКАЮ І НАДІЮСЬ НА ГОСПОДА

СуперІстина: Я буду чекати і надіятись на Господа.

СуперВірш "Наді́йся на Господа, будь си́льний, і хай буде міцне́ твоє серце, і надійся на Господа!" Псалом 26(27):14

УРОК 3: НАШЕ ДЖЕРЕЛО ЖИТТЯ

СуперІстина: Висновок: Ісус є джерелом життя.

СуперВірш Хто має Сина, той має життя; хто не має Сина Божого, той не має життя. Івана 1 :

King Solomon copy 3

Кріс відповідає за підготовку до виставки, коли зникає найважливіший винахід батька. Чи зможе він розгадати таємницю? Суперкнига переносить Кріса, Джой і Робіка на зустріч із царем Соломоном. Станьте свідками невизначеності, коли він стикається з дивовижною дилемою: яка жінка справжня мати дитини? Відкрийте для себе дивовижний спосіб відкриття Соломоном правди. Діти дізнаються, що справжня мудрість походить від Бога. *Обов’язково подивіться відеоролик з сюжету Біблії для цього курсу, оскільки деякі зображення можуть бути надто інтенсивними для маленьких дітей. Скорочений варіант менш інтенсивний. Також перегляньте Біблійні Факти та Відео "Знамення".

УРОК 1 ІСТИННА МУДРІСТЬ

СуперІстина: Істинна мудрість походить від Бога.

СуперВірш "Бо Господь дає мудрість, з Його уст — знання́ й розум!" Приповісті 2: 6

УРОК 2 ПОПИТАЙТЕ БОГА ЗА МУДРОСТЮ

СуперІстина: Я попрошу у Бога мудрості.

СуперВірш "то ось зроблю́ Я за словом твоїм, — ось Я даю тобі серце мудре та розумне, 1 Царів 3:12

УРОК 3 ЗБУДОВАНИЙ НА БОЖОМУ СЛОВІ

СуперІстина: "Я будуватиму своє життя на Божому Слові".

СуперВірш "Отож, кожен, хто слухає цих Моїх слів і виконує їх, подібний до чоловіка розумного, що свій дім збудував на камені." Матвія 7:24

Nebuchadnezzar's Dream copy 3

Джой почувається напружено, оскільки вона має занадто багато обов'язків. Як вона може вирішити, які з них є найважливішими? Суперкнига доставляє Джой, Кріса та Робіка до стародавнього Вавилону. Зустрічають царя Навуходоносора, який наказує своїм мудрецям сказати йому, який він бачив сон, або зіткнутися зі смертю. Станьте свідками, як пророк Даниїл відкриває таємничий сон і його значення. Діти вчаться, куди звернутися за мудрістю, яку вони ніколи не змогли б знайти самостійно.

УРОК 1 БОГ ВІДКРИВАЄ РЕЧІ

СуперІстина: «Бог виявляє речі, коли ми просимо».

СуперВірш "Покли́куй до Мене — і тобі відпові́м, і тобі розповім про велике та незрозуміле, чого ти не знаєш!" Єремія 33: 3

УРОК 2 БОГ НАСОЛЮЄ НАС

СуперІстина: «Бог дозволяє нам робити великі справи».

СуперВірш "Нехай вас удоскона́лить у кожному доброму ділі, щоб волю чинити Його, чинячи в вас любе перед лицем Його через Ісуса Христа, Якому слава на віки вічні. Амі́нь." Євреїв 13:21

УРОК 3 ПОДІЛИТИСЯ БОЖИЙ ПОДАРОК

СуперІстина: Я розповім іншим про Ісуса, Божий дар.

СуперВірш "А всім, що Його (Ісуса) прийняли, їм владу дало дітьми Божими стати, тим, що вірять у Ймення Його". Івана 1:12 :

The Good Samaritan copy 3

Джой настільки голодна, що вона неохоче ділиться піцею з деякими нужденними дітьми. Суперкнига переносить Джой, Кріса і Робіка, щоб зустріти Ісуса, який розповідає притчу про Доброго Самарянина. Станьте свідками, як поважні чоловіки ігнорують пораненого, а потім його врятує іноземець, якого зневажають місцеві жителі. Діти дізнаються про важливість турботи про інших - і що всі люди - наші ближні.

УРОК 1 ОДНАКОВЕ СТАВЛЕННЯ

СуперІстина: "Я буду однаково ставитися до інших".

СуперВірш "Таж Він не звертає уваги на зве́рхників, і не вирі́знює мо́жного перед убогим, бо всі вони — чин Його рук" Йов 34:19

УРОК 2 ЛЮБОВ ДО БЛИЖНЬОГО

СуперІстина: Я любитиму свого ближнього, як самого себе.

СуперВірш "Люби Господа Бога свого́ всім серцем своїм, і всією душею своєю, і всією силою своєю, і всім своїм розумом, і свого ближнього, як само́го себе." Лука 10: 27б

УРОК 3 БУДЬТЕ ДОБРИМИ І ВЕЛИКИМИ

СуперІстина: СуперІстина: Я буду добрим і щедрим до інших.

СуперВірш "Душа, яка благословля́є, наси́чена буде, а хто по́їть інших, — напо́єний буде і він." Приповісті 11: 25

Рут

Кріс засмучується, коли мама просить його відмовитись від веселих планів на вихідні, щоб він міг допомогти її старенькій тітці. Хто з вас хотів би робити такий вибір? Суперкнига переносить Кріса, Джой та Робіка до стародавнього Віфлеєму. Вони зустрічаються з молодою вдовою на ім'я Рут, яка відмовляється від своєї родини та батьківщини, щоб служити своїй свекрусі Ноомі. Діти дізнаються про Боже благословення та нагороди за вірність в служінні іншим людям.

УРОК 1: БУДЬ ВІРНИМ БОГУ

СуперІстина: Я буду вірним і добрим.

СуперВірш: "А Рут відказала: не силуй мене, щоб я покинула тебе, щоб я вернулася від тебе, бо куди підеш ти, туди піду й я, а де житимеш ти, там житиму й я. Народ твій буде мій народ, а Бог твій мій Бог" (Рут 1:16).

УРОК 2: БОГ ДАЄ НАМ ВСЕ НЕОБХІДНЕ

СуперІстина: Бог - мій постачальник.

СуперВірш"Бійтеся Господа, всі святії Його, бо ті, що бояться Його, недостатку не мають!" (Псалом 33:10).

УРОК 3: БОГ СПАСАЄ МЕНЕ

СуперІстина: Бог - мій викупитель.

СуперВірш: "Від могили життя твоє Він визволяє, Він милістю та милосердям тебе коронує" (Псалом 102:4).

Вавилонська башта та день П'ятидесятниці

Кріс, Джой та Робік не можуть зрозуміти свого нового друга, який говорить іншою мовою. Суперкнига переносить їх до стародавнього міста Вавилон, де люди будують велику башту для власної слави. Бог зупиняє їх, і через багато років у День П'ятидесятниці Він об’єднує людей для Його слави. Діти дізнаються, що Божа любов може подолати всі перешкоди.

УРОК 1: СИЛА ЄДНОСТІ

СуперІстина: В єдності є сила.

СуперВірш: "І промовив Господь: Один це народ, і мова одна для всіх них, а це ось початок їх праці. Не буде тепер нічого для них неможливого, що вони замишляли чинити" (Буття 11:6).

УРОК 2: Слідування за СВЯТИм ДУХом

СуперІстина: Я буду слідувати за Святим Духом.

СуперВірш: "Коли ж почався День П'ятидесятниці, всі вони однодушно знаходилися вкупі" (Дії 2:1).

УРОК 3: ЄДНІСТЬ в ДУсі

СуперІстина:  Бог приносить єдність своїм Духом.

СуперВірш: "...то доповніть радість мою: щоб думали ви одне й те, щоб мали ту саму любов, одну згоду й один розум!" (Филип'ян 2:2). 

Народження Івана Хрестителя

Джой втрачає терпіння, доглядаючи за енергійним маленьким Чарлі. Суперкнига переносить Джой, Кріса та Робіка разом з маленьким Чарлі до стародавнього Ізраїлю. Діти зустрічають Захарію та Єлисавету, які не могли мати дітей, і бачать, як Бог чудом відповідає на їх молитви. І також дізнаються, що їх син стане відомий як Іван Хреститель і підготує шлях своєму двоюрідному братові Ісусу. Діти дізнаються, що з Богом немає нічого неможливого!

УРОК 1: ДЛЯ БОГА ВСЕ МОЖЛИВО

СуперІстина: Для Бога немає нічого неможливого.

СуперВірш: "Бо для Бога нема неможливої жодної речі" (Луки 1:37).

УРОК 2: СЛОВО БОЖЕ ВІРНЕ ЗАВЖДИ

СуперІстина: Слово Боже вірне завжди.

СуперВірш: "Блаженна ж та, що повірила, бо сповниться проречене їй від Господа!" (Луки 1:45).

УРОК 3: ДОВІРЯЙ БОЖИМ ОБІЦЯНКАМ

СуперІстина: Я можу довіряти Божим обіцянкам.

СуперВірш:  "...як був заповів відвіку устами святих пророків Своїх, що від ворогів наших визволить нас" (Луки 1:70–71а).

Ісак та Ревека

Кріс так прагне зібрати новий винахід свого батька, що навіть не дотримується вказівок - і тоді справи йдуть не так! Суперкнига доставляє Кріса, Джой і Робіка до стародавнього Хеврона. Там Авраам розповідає своєму слузі, як знайти дружину для свого сина Ісака. Діти стають свідками того, як Еліезер їде до далекої землі і знаходить потрібну дівчину - Ревеку - завдяки послуху і молитві. Діти дізнаються, що слідувати Божому плану завжди найкраще.

УРОК 1 БОГ ДАЄ МУДРІСТЬ

СуперІстина: Бог дасть мені мудрість.

СуперВірш: "Пізнавай ти Його на всіх доро́гах своїх, і Він випростує твої стежки" (Приповісті 3:6).

УРОК 2 БОГ ЧУЄ МОЛИТВИ

СуперІстина: Бог чує мої молитви.

СуперВірш: "бо Він нахилив Своє ухо до мене, і я кли́катиму в свої дні!" (Псалом 114:2).

УРОК 3 ПОСЛУХ - ЦЕ ШЛЯХ ДО БЛАГОСЛОВІНЬ

СуперІстина: Послух веде до благословення.

СуперВірш: "Усією тією дорогою, що наказав вам Господь, Бог ваш, будете ходити, щоб жили ви й було вам добре" (Повторення Закону 5:33а).

Nehemiah copy 3

Кріс повинен підтягнути в навчанні деяких невихованих хлопців - але як він може їм допомогти, якщо вони продовжують з нього глузувати? Суперкнига переносить Кріса, Джой і Робіка на зустріч з Неемією. Вони бачать його сміливий план відновити зруйновані стіни Єрусалиму, хоча злі люди знущаються над ним і збираються вбити його! Діти дізнаються, як знайти мужність, щоб подолати кожен виклик.

УРОК 1 БЕРИСЯ ДО РОБОТИ!

СуперІстина: Я виконуватиму ту роботу, до якої мене закликає Бог

СуперВірш "Небесний Бог — Він дасть нам у́спіх, а ми, Його раби, станемо й збудуємо!" Неемія 2:20

УРОК 2 ГОТУЙСЯ ДО ВИПРОБУВАННЯ

СуперІстина: "Я буду оснащений і готовий до випробувань".

СуперВірш "Будівни́чі працювали на мурі, а носії́ наладо́вували тяга́р, — вони однією рукою робили працю, а однією міцно тримали списа." Неемія 4: 11

УРОК 3 РАДІСТЬ ГОСПОДА

СуперІстина: «Бог дарує мені радість, коли я слідую за Ним».

СуперВірш «Радість у Господі - це ваша сила! » Неемія 8: 10б

David and Saul copy 3

Кріс розлючений, коли жорстокі підлітки хапають і розбивають його гітару, і він обіцяє помститися. Суперкнига переносить Кріса, Джой та Робіка, щоб зустріти Давида, молодого воїна, який веде армію Ізраїля до перемоги. Стають свідками того, як цар Саул намагається вбити його через заздрість, і дізнаються, чому Давид не мститься, навіть коли у нього є для цього ідеальна можливість. Діти дізнаються, що гнів і помста не виконують Божих цілей. * Не забудьте переглянути попередній перелік біблійних сюжетів для цього курсу, оскільки деякі зображення можуть бути занадто напруженими для маленьких дітей. Скорочений варіант менш вразливий. Також попередньо перегляньте Біблійні Факти та Відео "Знамення".

УРОК 1 НЕМАЄ МІСЦЯ ДЛЯ ЗАЗДРОСТІ

СуперІстина: Я не буду заздрити іншим.

СуперВірш "Бо де за́здрість та сварка, там бе́злад та всяка зла річ!" Якова 3:16

УРОК 2 ГНІВ НЕ КОНТРОЛУЄ МЕНЕ

СуперІстина: СуперІстина: Я не дозволю гніву контролювати мене.

СуперВірш "Гнівайтеся, та не грішіть, — сонце нехай не заходить у вашому гніві". Ефесянам 4:26

УРОК 3 ПОГОВОРИТИ З БОГОМ

СуперІстина: Я можу поговорити з Богом.

СуперВірш “Я молюсь до Тебе, бо знаю, що Ти відповісиш, Боже. Нахиліться і слухайте, як я молюсь ». Псалом 102(17): 6

Samuel and the Call of God copy 3

Коли Крісу сниться хлопчик, який колись увірвався до його будинку, Джой думає, що це знак того, що Кріс повинен йому допомогти. Але у Кріса є сумніви - чи не занадто він молодий, щоб щось змінити? Суперкнига переносить Кріса, Джой і Робіка на зустріч з пророком Самуїлом. Стають свідками того, як він, будучи дитиною, відповідає на Божий заклик, а потім виростає і стає провідником Ізраїля. Діти дізнаються, що ти не можеш бути надто юний, щоб робити щось для Бога.

УРОК 1 СЛУЖИТЬ БОГУ СЬОГОДНІ

СуперІстина: Я можу служити Богові сьогодні.

СуперВірш "Нехай молодим твоїм віком ніхто не горду́є, але будь зразко́м для вірних у слові, у житті, у любові, у дусі, у вірі, у чистості!" 1 Тимофію 4:12 (NLT)

УРОК 2 СЛУХАЙТЕ І КОРІТЬСЯ БОЖОМУ ГОЛОСУ

СуперІстина: "Я буду слухати Божий голос і підкорятися Йому".

СуперВірш "І ввійшов Господь, і став, і покли́кав, як перед тим: „Самуїле, "Самуїле! А Самуїл відказав: „Говори, Господи, бо раб Твій слухає!“"

УРОК 3 ПОСВІЩЕНІ ГОСПОДУ

СуперІстина: СуперІстина: Я присвячу своє життя Господу.

СуперВірш І вироста́в Самуїл, а Господь був із ним, і не опустив ані жодного зо всіх Його слів. 1 Самуїла 3:19

Naaman and the Servant Girl copy 3

Як організатор благодійного обіду, Джой засмучується, коли немає добровольця, що буде працювати у найзайнятіший час. Вона занадто важлива, щоб служити - чи не так? Суперкнига проводить Джой, Кріса і Робіка, щоб зустріти Наамана, гордого сирійського полководця, який страждає на проказу. Подивіться, як принижена ізраїльтянка-служниця дає йому надію, і дізнаєтеся про таємничі вказівки Єлисея. Діти вчаться наскільки важливо бути покірними.

УРОК 1 ПРОСТЕ ДЛЯ БОЖОЇ СЛАВИ

СуперІстина: «Бог використовує просте для Своєї слави».

СуперВірш Але Бог вибрав немудре цього світу, щоб виставити мудрих на сором. і не́мічне світу Бог вибрав, щоб засоромити сильне." 1 Кор. 1:27

УРОК 2 ДІЗНАЙТЕСЯ ПРО ВАЖЛИВІСТЬ БУТИ ПОКІРНИМ

СуперІстина: "Я навчуся бути смиренним у будь-яких обставинах мого життя".

СуперВірш Як говориться в Писанні, «Бог противиться гордим, а смиренним дає благодать». Якова 4: 6б

УРОК 3 ЗЦІЛЕНИЙ І ЦІЛІСНИЙ

СуперІстина: «Бог зцілює мене і робить цілісним».

СуперВірш Він прощає всі мої гріхи і лікує всі мої хвороби! Псалом 102(103): 3