Вавилонська башта та день П'ятидесятниці

Кріс, Джой та Робік не можуть зрозуміти свого нового друга, який говорить іншою мовою. Суперкнига переносить їх до стародавнього міста Вавилон, де люди будують велику башту для власної слави. Бог зупиняє їх, і через багато років у День П'ятидесятниці Він об’єднує людей для Його слави. Діти дізнаються, що Божа любов може подолати всі перешкоди.

УРОК 1: СИЛА ЄДНОСТІ

СуперІстина: В єдності є сила.

СуперВірш: "І промовив Господь: Один це народ, і мова одна для всіх них, а це ось початок їх праці. Не буде тепер нічого для них неможливого, що вони замишляли чинити" (Буття 11:6).

УРОК 2: Слідування за СВЯТИм ДУХом

СуперІстина: Я буду слідувати за Святим Духом.

СуперВірш: "Коли ж почався День П'ятидесятниці, всі вони однодушно знаходилися вкупі" (Дії 2:1).

УРОК 3: ЄДНІСТЬ в ДУсі

СуперІстина:  Бог приносить єдність своїм Духом.

СуперВірш: "...то доповніть радість мою: щоб думали ви одне й те, щоб мали ту саму любов, одну згоду й один розум!" (Филип'ян 2:2). 

Рут

Благословення та нагороди за вірне служіння людям

Кріс засмучується, коли мама просить його відмовитись від веселих планів на вихідні, щоб він міг допомогти її старенькій тітці. Хто з вас хотів би робити такий вибір? Суперкнига переносить Кріса, Джой та Робіка до стародавнього Віфлеєму. Вони зустрічаються з молодою вдовою на ім'я Рут, яка відмовляється від своєї родини та батьківщини, щоб служити своїй свекрусі Ноомі. Діти дізнаються про Боже благословення та нагороди за вірність в служінні іншим людям.

УРОК 1: БУДЬ ВІРНИМ БОГУ

СуперІстина: Я буду вірним і добрим.

СуперВірш: "А Рут відказала: не силуй мене, щоб я покинула тебе, щоб я вернулася від тебе, бо куди підеш ти, туди піду й я, а де житимеш ти, там житиму й я. Народ твій буде мій народ, а Бог твій мій Бог" (Рут 1:16).

УРОК 2: БОГ ДАЄ НАМ ВСЕ НЕОБХІДНЕ

СуперІстина: Бог - мій постачальник.

СуперВірш"Бійтеся Господа, всі святії Його, бо ті, що бояться Його, недостатку не мають!" (Псалом 33:10).

УРОК 3: БОГ СПАСАЄ МЕНЕ

СуперІстина: Бог - мій викупитель.

СуперВірш: "Від могили життя твоє Він визволяє, Він милістю та милосердям тебе коронує" (Псалом 102:4).